Veřejné finále cukrářské soutěže Svatební dort roku 2017 proběhne 5. února 2017 v Boby Centru Brno.

^
29 Čvn

5. ročník soutěže Svatební dort roku se přestěhuje do brněnského Boby Centra

honzamartinec_0127

Další ročník prestižní soutěže se tentokrát odehraje v moravské metropoli a kultovním Boby Centru. V mnohém bude tento již 5 ročník jiný. Zejména termín realizace finále 5.2.2017 umožní pořadatelům i soutěžícím lépe zvládnout přípravy a nekazit si vánoční čas hektickými „dodělávkami“. Těšit se můžete opět na workshopy/kurzy, Síň slávy, Nejsladší VIP, prodejní a prezentační stánky, nově na oborovou konferenci a v neposlední řadě na skvělé soutěžní exponáty.

Připravili jsme si pro vás několik kategorií. O poznání méně než minulý ročník, nicméně kromě hlavní kategorie Svatební dort roku 2017  otevřené všem, tedy hobby cukrářům i profesionálům.

Přihlášky jsou přístupné již nyní. Registrační poplatek je požadován u kategorie Svatební design dortu a 3D dort. Preferujeme platbu přes pay pal, nicméně existuje i možnost bankovním převodem. Po zkušenostech vás ale žádáme o zaslání požadavku na sona@svatebnidortroku.cz a obratem získáte variabilní symbol, pod kterým platbu uskutečníte.

Dostupné jsou také vstupenky. Právě pracujeme na možnosti zakoupit i juniorskou vstupenku on-line, bude v provozu brzy.

Nově bude možno zakoupit místenky na kurzy/workshopy on-line, a to jakmile budou vypsány.

Program tvoříme a věříme, že se vám bude líbit.

Vzali jsme si k srdci vaše mnohé připomínky, jak diváků tak soutěžících a opravdu doufáme, že tento ročník bude ještě úspěšnější, než ten poslední.

Za celý tým soutěže Svatební dort roku vám přeji štěstí v soutěži a těším se na vaše přihlášky.

Soňa

 

 

 

 
Facebook